جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی جشنواره فرهنگ ملل و جشن دانش آموختگی دانشجویان غیر ایرانی دانشگاه های سراسر کشور

جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی جشنواره فرهنگ ملل و جشن دانش آموختگی دانشجویان غیر ایرانی  دانشگاه های سراسر کشور با حضور دکتر حسین زاده معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه تبریز و دکتر توحیدی مدیر فرهنگی اجتماعی دانشگاه تبریز و مسئولین و اعضای کمیته های اجرایی در روز یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶ در محل تالار یشم دانشکده برق برگزار شد.

دکتر حسین زاده طی این جلسه و گفتگو با مسئولان اجرایی این جشنواره اظهار داشت: پانزدهمین دوره جشن فارغ التحصیلی دانشجویان غیر ایرانی در تاریخ ۱۴خرداد ماه ۹۶ در محل تالار وحدت دانشگاه تبریز و همچنین دهمین دوره جشنواره فرهنگ ملل در روزهای ۱۴ الی ۱۶ خرداد ماه در پارک ائل گلی تبریز برگزار می‌شود. هدف از برگزاری این جشنواره صلح و دوستی و همدلی میان ملت ها و حسن میزبانی برای دانشجویان بین المللی است و از اهداف دیگر این جشنواره معرفی شهر تبریز در آستانه رویداد تبریز ۲۰۱۸ می‌باشد.

در طی این جلسه که با هدف هماهنگی و برنامه‌ریزی این جشنواره بین المللی صورت گرفت، دانشجویان و اعضای کمیته های اجرایی نیز دیدگاه‌ها، ایده‌ها و پیشنهادهای مختلف خود را برای هرچه بهتر برگزاری این جشنواره با مسئولین اجرایی در میان گذاشتند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *